Yeniden İşe Dönüşte Çalışanlarımızı Duymak

Üç ayı bulan evde kal döneminden sonra kurumlarımız ve çalışanlarımız için en güvenli, en sağlıklı ve en verimli geri dönüş sürecini planlamaya çalışıyoruz. Peki çalışanlarımızın ihtiyaçlarını, duygularını ve düşüncelerini bu sürece ne kadar dahil edebiliyoruz?

Son günlerde, geri dönüş sonrasında tekrar bağ kurmayı ve motivasyonu nasıl sağlayacağımızı çok konuşur olduk. Yeni çalışma düzeninde tüm bu ilişkilerin tekrar sağlanması, çalışanlarımızı da bu sürece dahil etmekten ve yeni sistemi beraber inşa etmekten geçiyor.

Çok basit bir başlangıçla, uzaktan da olsa Mutluluk Barometresi ile çalışanımızın nasıl olduğunu sormamız, Günlük Check-in Anketi ile sağlık durumunu önemsediğimizi belirtmemiz, ara ara kısa mobil anketler ile senin de fikrin önemli mesajını vermemiz yerinde olacaktır. Böylece sistemin asıl unsurlarından yani çalışanlardan aldığımız geri bildirimlerle herkese uygun bir çalışma düzeni oluşturmamız, yeniden çalışan motivasyonunu ve bağlılığını oluşturmaya yetecektir.

Yeniden çalışma ortamlarına dönüyoruz ve bağları yeniden kuruyoruz. Yeni bir başlangıç için bu fırsatı kaçırmayalım. Sorwe olarak teknoloji, çözüm ve deneyimlerimizle birlikte biz, siz liderlerin yanında olmaya devam ediyoruz.

Daha fazla bilgi için

http://sorwe.com

Was this post helpful?

başkasıyla paylaş

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp
Share on linkedin

Geri Bildirim

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Want to receive our latest news?

Haber Bültenimize Abone Ol

Yeni makaleler hakkında bildirim alın